About Us

HAKKIMIZDA

 

100k takipçisi kitlesi ile siz müşterilerinin beğenilerini kazanan en büyük elbise ve abiye firmasıdır,  

Mutlu Müşteri Kurulduğu günden bu zamana kadar olan tüm süreçte "Mutlu Müşteri" ilkesiyle hareket eden Moda Kapımda, e-ticarette de bu ilkesiyle yoluna devam ediyor. www.meesk.net, butik kavramını ve hızlı değişen moda akımını yenilikçi fikirleri ile birleştirip, müşterilerine maksimum memnuniyet, en iyi kalite ve en uygun fiyat politikasıyla sunan ilk marka olmuştur. 

 

Kalite Garantisi www.meesk.net 'da satılan tüm ürünler yerli üretimdir. Tüm ürünlerimiz üretim aşamasından, seçim aşamasına ve siparişinizin paketleme aşamasına kadar kalite kontrol testlerinden geçmektedir. 
Our Mission

 

Güvenli Alışveriş www.meesk.net veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. www.modakapimda'da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Sitemizde gerçekleşecek tüm alışveriş işlemleri 3Dsecure özelliği zorunlu halde gerçekleşmektedir. Yapacağınız tüm alışverişler güvenlidir. 

www.meesk.net Güvenli Alışveriş, Hızlı Teslimat, Kapıda Ödeme, Ücretsiz Kargo, Hızlı Destek, Taksit ve daha bir çok avantaj sizleri bekliyor

 

 

7/24 Müşteri Hizmetleri
Kapıda Ödeme
Aynı Gün Kargo
Güvenli Ödeme